Shfaqur 12 nga 699 Rezultate

property

Shitet, Apartament 3+1+2, Unaza e Re.

201,000 €
2
3
130 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza e Re, Tiranë.

140,000 €
2
2
89 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Vilë 1 kat + 1 kat nëntokë, Dajt, Tiranë.

330,000 €
1
2
113 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 1+1+2 Garazhe, Unaza e Re

150,000 €
1
1
95 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 3+1+2, Stacioni i Trenit, Tirane.

319,520 €
2
3
200 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 2+1+Depo, Rruga Ferit Xhajko, Tiranë.

145,000 €
1
2
68 m2
Tirana, Albania

property

Shitet,Apartament 3+1, Porcelan, Tiranë.

145,000 €
1
3
131 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza e Re.

132,000 €
2
2
94 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 3+1+2, Rezidenca Kodra Diellit

224,000 €
2
3
147 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza e Re.

210,000 €
2
2
105 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi "Bajram Curri", Tirane

125,000 €
1
1
63 m2
Tirana, Albania

property

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Barrikadave

135,000 €
1
2
57 m2
Tirana, Albania

Faqa nga 59

Shtepi dhe apartamente me qera ne qytetin e Tiranes, zbuloni apartamente dhe shtepi me qera 1+1, 2+1 dhe garsoniere ne zonat e qendres, Astirit, Unazes, Medrese, Fresk, rruga Kavajes, rruga Durresit etj.