Blogu i FUTURE HOME

Lexo artikujt tane me te fundit

Te rejat e fundit

Ne postojme rregullisht te rejat me te fundit nga Real Estate.

Këto janë ngjyrat që i bëjnë hapësirat e vogla të duken më të mëdha

Këto janë ngjyrat që i bëjnë hapësirat e vogla të duken më të mëdha

Përzgjedhja e ngjyrës së duhur për të lyer ambjentet e brendshme të shtëpisë bëhet akoma më e vështirë kur kemi të bëjmë me hapësira të vogla

Vazhdo
Si të përfshijmë mermerin në ambjentet e brendshme

Si të përfshijmë mermerin në ambjentet e brendshme

Me kalimin e viteve apo stinëve, ndryshojnë dhe trendet. Me veshjet e kemi më të lehtë, por kur trajtojmë ambientin e shtëpisë, është e rëndësishme që të gjejmë aksesorë apo ngjyra që t’i rezistojnë kohës

Vazhdo
Pesë mënyra për të dekoruar një faqe muri të bardhë

Pesë mënyra për të dekoruar një faqe muri të bardhë

Një faqe muri e bardhë është sikurse nje fletë e bardhë mbi të cilën mund të shkruajmë nga e para, të nisim një fillim të ri , një histori të re. Është një mur i pastër i gatshmë për të provuar dhe mirëpritur çdo formë arti, deri sa vendi juaj të jetë sa më i dashur dhe mikrpitës .

Vazhdo
Të stresuar? Shkenca thotë që kjo ngjyrë duhet të mbizotërojë në dhomën tuaj të gjumit

Të stresuar? Shkenca thotë që kjo ngjyrë duhet të mbizotërojë në dhomën tuaj të gjumit

Ngjyrat njihen të kenë një efekt të caktuar në trurin e njeriut dhe si na bën të ndihemi një ngjyrë, nuk na bën një tjetër. Thuhet se kuzhina duhet lyer e kuqe, pasi në këtë mënyrë ndillet oreksi, dhoma e ndjenjes e gjelbërt, pasi na relakson, e dhoma e gjumit në tonet e blusë

Vazhdo
Tirana 2019

Tirana 2019

Buxheti i Bashkisë së kryeqytetit, sa do të paguajnë qytetarët për parkimin, hapësirën, pastrimin, ndërtesat; Ja projektet kryesore:

Vazhdo
Po sikur të arredoni shtëpinë tuaj në ngjyrë Rozë?

Po sikur të arredoni shtëpinë tuaj në ngjyrë Rozë?

A e keni menduar ndonjëhere të arredoni shtëpine tuaj në ngjyrën rozë? Ju duket një pamje shumë vajzërore apo se ky stil nuk është i përshtatshëm për cdo ambjent. Në të vërtet nuk është aspak kështu sepse të arredoni shtëpin në ngjyrèn rozë është me të vërtet shumë e bukur sepse ky stil do tu jape s

Vazhdo
Ndikimi I Ngjyrave Në Hapësirat Murale

Ndikimi I Ngjyrave Në Hapësirat Murale

Ndikimi I Ngjyrave Në Hapësirat Murale

Vazhdo
Pse "duhet" të blejmë apartament në katin e fundit- tarracë?

Pse "duhet" të blejmë apartament në katin e fundit- tarracë?

Edhe pse sipas statistikave të nxjerra nga ekspertet e Future Home Real Estate katet më të preferuara për të banuar janë kati i II dhe i III respektivisht 33.6% dhe IV e i V me vlerën 41.1% e treguar me grafikun e mëposhtëm sot do t'ju tregojmë disa arsye përse duhet të blejmë apartament në katin e

Vazhdo
Gjërat që duhet të vlerësoni kur jeni duke blere shtepi te re!

Gjërat që duhet të vlerësoni kur jeni duke blere shtepi te re!

Informacioni i nevojshem per ju, per te patur nje eksperience sa me te mire.

Vazhdo
Cfare ofron Tirana ne keto Dite Festive?

Cfare ofron Tirana ne keto Dite Festive?

Të gjithë dëshirojnë të festojnë në fundvit, pikërisht për këtë arsye festimet gjatë muajit Dhjetor janë madhështore në të gjiithë botën. Këtë vit në Tiranë atmosfera e festave ka ardhur...

Vazhdo
Një Fundjavë Ndryshe Me Stafin E Future Home

Një Fundjavë Ndryshe Me Stafin E Future Home

Future Home është pranë të gjitha shtresave të shoqërise

Vazhdo
5 Arsye përse zgjedhja juaj duhet te jete "Future Home Real Estate"

5 Arsye përse zgjedhja juaj duhet te jete "Future Home Real Estate"

1. Ofrojmë shërbimin më të shpejtë në treg për kërkesat e njerëzve. 2. Ofrojmë konsulencë juridike për cdo transaksion. 3. Ofrojmë...

Vazhdo