Qera, Apartament 2+1, Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë.

450 €

Detajet e pronës

Referenca

AREA39555

Apartament

Tipologji

2

Dhoma

1

Tualete

90

m 2

Pershkrimi

Disponojmë Apartamenti 2+1 në Rrugën Hoxha Tahsim në Tiranë.
• Sipërfaqe: 90m²
• Kati i 5, pallat ekzistues
• 2 dhoma gjumi
• 1 Tualet
• 1 Ballkon
• E mobiluar
• Apartamenti eshte rilyer dhe vendosur kendi i ri ne sallon.
• Mundesi parkimi pranë pallatit
• Ideal për çifte ose familjen e vogël
• Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni!

 • Referenca:

  AREA39555

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja bruto:

  90m 2

 • Dhoma:

  2

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  5

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti