Shiten, 2 Garsoniere dhe Apartament 1+1, Stacioni i Trenit

275,000 €

Detajet e pronës

Referenca

PRO+35789

Apartament

Tipologji

3

Tualete

117

m 2

Pershkrimi

Ne nje nga lokacionet me preferenciale per biznes, shume prane Qender se Tiranes specifikisht tek Stacioni i Trenit ofrojme 2 garsoniere+1 apartament te tipologjise 1+1 per shitje.

Informacion mbi apartamentet:
• Sipërfaqja e apartamenteve : 105.43 m2 (neto) dhe 117 m2 (bruto)
• Kati 9
• Ndertim i ri, me ashensor
Organizimi:
• Garsonieret kane ambient gatimi dhe ndenjeje, ambient fjetje dhe tualet.
• Apartamenti ka koridor shperndares, ambient ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, tualet.

Cilësime të tjera:
• Te sapo investuar ne detaje me arkitekt
• Sistem kondicionimi
• Parket
• Shiten te mobiluar si ne foto
• Te 3 apartamentet aktualisht jane te lena me qira ditore (ARBNB)
• Mundesi shume e mire investimi
• Zone e aksesueshme
• Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Referenca:

  PRO+35789

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Në Shitje

 • Siperfaqja e brendshme:

  105m 2

 • Siperfaqja bruto:

  117m 2

 • Tualete:

  3

 • Kat:

  9

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps
Llogarit

Shikoni normën tuaj të interesit