Qera, Ambjent Biznesi, Bulevardi Kryesor, Durres

450 €

Detajet e pronës

Referenca

VO38903

Ambjent

Tipologji

46

m 2

Pershkrimi

Disponojmë Ambient Biznesi , Bulevardi Kryesor, Durres.

Informacion mbi ndërtesën:
• Kati i 2-te.
• Sipërfaqja: 46m2

• Secili kat disponon open space.
• Ambientet janë te bashkuara njëra-tjetren por mund edhe te perdoren te ndara.
• Ambientet mund të trajtohen për tipologji të ndryshme biznesi (klinikë, zyra etj.)
• Kubaturë e rregullt.
• Zonë e preferuar për banim dhe investim.

• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  VO38903

 • Tipologji:

  Ambjent

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja bruto:

  46m 2

 • Kat:

  2

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti