Qera, Shtepi Private 3-kateshe, Fusha e Reres, Durres

700 €

Detajet e pronës

Referenca

VO38916

Shtepi

Tipologji

433

m 2

Pershkrimi

Disponojme shtepi 3-kateshe per qera, Durres

Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e shtëpisë: 113 m2.
• Sipërfaqja e truallit: 320 m2.
• Strukturë 3-Katëshe.

Organizimi:
Kati i pare:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• Tualet.

Kati i dyte:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.

Kati i trete:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhome gjumi.
• Tualet.


Cilësime të tjera:
• Zone e qete dhe e banuar.
• E mobiluar.
• E investuar.


Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  VO38916

 • Tipologji:

  Shtepi

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja e brendshme:

  113m 2

 • Siperfaqja bruto:

  433m 2

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti