Qera, Apartament për zyra 1+1, Shkolla e Baletit, Tiranë.

550 €

Detajet e pronës

Referenca

AL41885

Apartament

Tipologji

1

Dhoma

1

Tualete

71

m 2

2024

Viti i ndertimit

Pershkrimi

Qera, Apartament për zyra 1+1, Shkolla e Baletit, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja bruto: 71.37 m2.
• Sipërfaqja neto: 62.23 m2.
• Kati 2 banim.
• Ndërtim I ri.
Organizimi:
• I ndarë në 2 ambiente.
• Tualet.
• Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Fasadë e ventiluar dhe sistem kapot.
• I përshtatshëm për zyra, klinika.
• Buzë rruge kryesore.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  AL41885

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja e brendshme:

  62m 2

 • Siperfaqja bruto:

  71m 2

 • Dhoma:

  1

 • Tualete:

  1

 • Kat:

  2

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps