Qera, Apartament 3+1+2, Selvia, Tiranë.

1,500 €

Detajet e pronës

Referenca

OPP41905

Apartament

Tipologji

3

Dhoma

2

Tualete

165

m 2

Pershkrimi

Informacion mbi apartamentin:

• Sipërfaqja bruto: 165 m2.
• Sipërfaqja neto: 145 m2.
• Sipërfaqja e verandes: 123 m2.
• Kati 9

Organizimi:

• Korridor shpërndarës.
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 3 Dhoma gjumi.
• 2 Tualet.
• 2 Ballkon.
• 1 Verande.

Cilësime të tjera:

• I mobiluar.
• Sistem Kondicionimi dhe aspirimi.
• Inkubature e rregullte.
• Me Ashensor
• Me Dokumentacion te rregullt hipotekor

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

 • Referenca:

  OPP41905

 • Tipologji:

  Apartament

 • Statusi i Prones:

  Me Qera

 • Siperfaqja e brendshme:

  145m 2

 • Siperfaqja bruto:

  165m 2

 • Dhoma:

  3

 • Tualete:

  2

 • Kat:

  9

 • Disponueshmeria:

  Available

Kontakto agjentin

Dergo mesazh te agjenti

premium bootstrap themes
Open in Maps