Shitet, Shtëpi Private + Truall, Kodra e Priftit, Tiranë.

300,000 €

ID: OPP+21331
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDOPP+21331
  • Siperfaqja bruto362m2
  • Kat3
  • Numri i dhomave4
  • Tualete3
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime45

Pershkrimi

Shitet,Shtëpi Private + Truall, në zonën Kodra e Priftit.
Informacion mbi pronen:
• Sipërfaqja e ndërtimit:362 m2.
• Sipërfaqja e truallit 330m2.
• Strukturë 3 katëshe.
Organizimi :
Kati 0 - Garazh + Bodrum.
Kati 1 - ambjent ndenjie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon.
Kati 2 - 2 ambjente ndenjie + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon + Papafingo.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• Oborr.
• Punime cilësore.
• Bosh.
• Orientim: veri-jug-lindje-perëndim.
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +