Shitet,Apartament 2+1,Lakeland Residence

175,050 €

ID: UNA21445
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA21445
  • Siperfaqja bruto117m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime15

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në Lakeland Residence,pranë Liqenit të Farkës.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 • Sipërfaqja e apartamentit 116.7m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 Dhomat e gjumit • 2 Tualeti • Korridor Shpërndarës.
Cilësime të tjera:
• Apartamenti disponon orientim nga dielli
• Rezidenca disponon sistem security,pishinë për rezidentët,Vetrata termike dopio xham
• Lokacion perfekt pranë rrugëve kryesore lidhëse të qytetit
• Cilësi e lartë ndërtimi me sistem elektrik,hidraulik të teknologjisë së lartë
• Muret ndarëse të brendshme janë realizuar me tullë të lehtësuar e cila ka veti shumë të mira termoizoluse dhe akustike
• Hapësira gjelbëruese dhe shplodhëse
Për ta vizituar na kontaktoni.

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Unaza