Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re

400 € /muaj

ID: UNA24275

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA24275
  • Siperfaqja bruto105m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime250

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 2+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re, pranë Vilës L.
Informacion mbi apartamentin:
• Kati i 5
• Sipërfaqja e apartamentit 105m2.
Apartamenti disponon:
• Sallonin e Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 Dhomat e gjumit
• Tualeti
• Ballkoni.
• E mobiluar
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni.

Erjon Hada
Erjon Hada
Future Home Unaza